podzim 2018

podzim 2018

Říjnové zápasy, připravek žáků a dorostu

1.10.2018

V týdnu žáci dohrávali zápas s MSK Břeclav na nerovném terénu jsme neproměnili spoustu šanci, balon nás až tak neposlouchal. Starší zvítězili 3:1, mladší 7:0.
V sobotu jsme přivítali Slovan Rosice, soupeř se držel do 20minuty, kdy jsme vstřelili první branku. Potom skore narustalo až na 10:1.
Mladší žáci prohravali 0:1, ale zápas otočili a zvítězili 5:1.
Připravka odehrála svůj zápas na hřišti Velké Němčice, i přes chladnější počasí se sešlo téměř 30 hráčů :-)
Hrálo se na 3 hřištích a bylo k vidění spoustu pěkných akcí

4.10.

Žáci sehráli ve středu utkání Krajského poháru s týmem ČAFC Židenice 2011, v oboustranně kvalitním utkání náš tým zvítězil 5:2 a postoupil do dálšího kola.
V sobotu jsme odehráli zápas v Brně s Tatran Kohoutovice, ve vyrovnaném zápase jsme remizovali 2:2.
Mladším žákům vyšel první poločas, v divoke přestřelce jsme zvítězili 5:4.
Starší přípravka se účastnila silně obsazeného turnaje v Rosicích. Odehráli jsme 7 těžkých zápasů, nakonec jsme obsadili 4. místo. Škoda branky v posledních sekundách s domácím týmem. I tak kluci dostali pochvalu za předvedenou hru

Report mládeže: O vikendu naše žákovské týmy přivítaly soupeře FC Boskovice. Obě kategorie fotbalistů z Boskovic jsou na předních místech tabulky KP stejně jako naše týmy. U starších žáků byl dlouho stav bez branek, v druhé polovině soupeř otevřel skore po rohovém kopu hlavou. Nám se podařilo vyrovnat tři minuty před koncem. V posledních sekundach soupeř po individualní akci rozhodl zápas ve svůj prospěch 2:1.
Mladší žáci byl podobný průběh, soupeř oddolaval disciplinovaným výkonem našim utokům a postupně přebiral iniciativu. Naši hráči neproměnili několik golových přiležitosti a soupeř postupně získaval převahu. Prohráli jsme 3:0.
Připravka hrála v Zaječí, mladší už tradičně na dvou hřištích. Starší se po domluvě utkali na "půlce" hřiště v počtu hráčů 8+1. Kluci si s větším hřištěm i počtem hráčů poradili a všichni byli spokojeni.
Dorost zvitězil v derby na hřišti Sokola Pohořelic 4:2 a dále drží krásné druhé místo v tabulce