Oficiální stránky fotbalového klubu

Příští zápas

leden 2017 - mládež

8.1.2017
Připravka první víkend v Novém roce nezahalela , mladší děti odehrály druhé kolo ZHL v Žabčicích. V sobotu bylo 5 zapasů, kluci přidali 6 bodů a pořád jsou ve hře o postupové místo.
Kategorie U11 odehrála druhé kolo Zimní ligy na TCM v Brně. To se nám vydařilo, získali jsme plný počet bodů , nastříleli okolo 30 branek a skupinu jsme vyhráli.

23.1.

O víkendu se 6 dětí našeho klubu zůčastnilo REPREZENTAČNÍHO ŽÁKOVSKÉHO VÝBĚRU OFS BŘECLAV
--- v sobotu 21. ledna se V2004 a V2005 zúčastnili turnaje RFA JmK(Regionální fotbalová akademie Jihomoravského kraje)https://www.facebook.com/RFAJMK/ , hrálo se na UT v TCM Zbrojovky Brno. Soupeři: Líšeň / RFA JmK / MěFS Brno / MFK Vyškov
4x vítězství / 2x remíza / 5x porážka
--- v neděli 22. ledna (narychlo složený) tým hráčů ročníku 2005,2006,2007 doplnil volné místo v kategorii mladších žáků na HLM OFS Břeclav . Soupeři: FKM Podluží / Moravan Lednice / SK Rakvice / MSK Břeclav
2x vítězství / 1x remíza / 1x porážka
--- V sobotu starší připravka ukončila základní část ZHL v Žabčicích, připsala si 6 bodů a postoupila z druhého místa do finálové skupiny.

26.1.
V únoru se mladší připravka účastní kvalifikace plážového fotbalu E on beach cup v Brně. Los nám určil zajimavé soupeře. Turnaj se odehraje na "písku" v energeticky úsporných E.ON Beach Arenách. Odkaz na video ( 1:10min náš tým) z losování : http://www.eonrodinnyfotbalek.cz/…/eon-beach-junior-cup-201…

28.1.
V sobotu se žáci Sokol Novosedly zůčastnili turnaje v rakouském Laa an der Thaya. V konkurenci 6 týmů jsme obsadili 3. místo s bilanci 3x výhra, 1x remíza. Základní skupinu jsme vyhráli se ziskem 6 bodů. V semifinále jsme narazili na pozdějšího vítěze sousední Hrušovany nad Jevišovkou. Po zákládní hrací době , která skončila nerozhodně došlo na penaltový rozstřel, kde byli štastnější Hrušovany. v souboji o třetí místo jsme porazili pořádající USC Fallbach.

28.1

Včera se v Boleradicích konalo tradiční vyhlášení fotbalisty roku okresu Břeclav. A mezi oceněnými byl i Erik Malík, který se stal dorostencem roku 2016. Gratulujeme

29.1.
V neděli pokračoval halový turnaj v kategorii U11. Byly vytvořeny dvě skupiny po čtyřech týmech. Naši po dvou vyhrách a jedné remíze svou skupinu vyhráli, ve finále jsme se utkali s FC Mistelbach. Zápas byl oboustraně kvalitní, naši si udržovali těsný náskok a mohli se radovat z vyhry 3:2 a vítězství v turnaji.
Odpoledne hrály mladší děti svou kategorii. Hrálo se o mantinely, jak po krajích tak za bránou. Klukům chvíli trvalo, než si zvykli na novou herní zkušenost. Nakonec jsme obsadili 4. místo