TJ Sokol Novosedly

Oficiální stránky fotbalového klubu

Příští zápas

Nová sezona zahájena

6.8.2020 Mladší dorost U16+žáci dnes sehráli přípravný zápas s týmem SC Znojmo U15, hrál se vyrovnaný zápas, soupeř byl velice dobře připraven. Náš tým se postupně zlepšoval, zápas skončil naší výhrou 5:3(3:2). Už v sobotu nás čeká favorit soutěže FC Boskovice

8.8.2020 V sobotu vstoupily do soutěžní sezony dorostenecké týmy jako nováčci krajského přeboru. Soupeřem jim byl FC Boskovice. Mladší dorost vstoupil do utkání velice dobře, dařilo se proměnit golové šance, proti čtvrtku to bylo i herně lepší. Mladší vyhráli 6:3 (4:2).
Starší dorost hrál zápas ve vysokém tempu, vypracoval si mnoho šanci, které bohužel zůstali neproměněny. Ve druhé půli nás soupeř začal přehrávat a náš tým prohrál 3:5 (3:2). po sportovní stránce oba zápasy velice kvalitní.

9.8.2020 V neděli přivítal "A" tým dospělých tým Slovan Brno, v dramatickém zápase jsme zvítězili brankou v poslední minutě 3:2 a úspěšně zahajili sezonu. Za zmínku stojí věkový průměr týmu 20,9 let