TJ Sokol Novosedly

Oficiální stránky fotbalového klubu
TJ Sokol Novosedly
www.sokolnovosedly.com

Příští zápas

O „Pohár města Rosice“ mladších přípravek

Sestava: Šlachta Tomáš, Gajdoš Ondra, Sabo Filip, Rohrerová Nikol, Rabata Patrik, Hlavatý Daniel, Kuchyňka Denis, Zugarek František, Kocman Denis, Foltán Tomáš

ROZPIS UTKÁNÍ – ZÁKLADNÍ SKUPINY

Čas

Hřiště

Zápas

Výsledek

9:00 – 9:18

H1

FC Slovan Rosice „žlutí“ – FKM Kahan

1:11

9:00 – 9:18

H2

SK Líšeň – FC Slovan Rosice „černí“

13:0

9:20 – 9:38

H1

FC Sparta Brno – TJ Sokol Podolí

2:1

9:20 – 9:38

H2

TJ Tatran Starý Lískovec – MFK Modřice

0:4

9:40 – 9:58

H1

TJ Letonice – FC Slovan Rosice „žlutí“

7:1

9:40 – 9:58

H2

TJ Sokol Novosedly – SK Líšeň

3:3

10:00 – 10:18

H1

FKM Kahan – FC Sparta Brno

9:0

10:00 – 10:18

H2

FC Slovan Rosice „černí“ – TJ Tatran Starý Lískovec

0:6

10:20 – 10:38

H1

TJ Sokol Podolí – TJ Letonice

0:6

10:20 – 10:38

H2

MFK Modřice – TJ Sokol Novosedly

2:7

10:40 – 10:58

H1

FC Slovan Rosice „žlutí“ – FC Sparta Brno

2:5

10:40 – 10:58

H2

SK Líšeň – TJ Tatran Starý Lískovec

1:1

11:00 – 11:18

H1

FKM Kahan – TJ Letonice

6:2

11:00 – 11:18

H2

FC Slovan Rosice „černí“ – TJ Sokol Novosedly

0:10

11:20 – 11:38

H1

TJ Sokol Podolí – FC Slovan Rosice „žlutí“

4:4

11:20 – 11:38

H2

MFK Modřice – SK Líšeň

1:4

11:40 – 11:58

H1

TJ Letonice – FC Sparta Brno

2:2

11:40 – 11:58

H2

TJ Sokol Novosedly – TJ Tatran Starý Lískovec

5:3

12:00 – 12:18

H1

FKM Kahan – TJ Sokol Podolí

7:0

12:00 – 12:18

H2

FC Slovan Rosice „černí“ – MFK Modřice

1:4

 

UTKÁNÍ O UMÍSTĚNÍ

 

Čas

Hřiště

Zápas

Výsledek

12:40 – 13:00

H2

Utkání o 9. a 10. místo (5. ze skupiny A – 5. ze skupiny B)

FC Slovan Rosice „žlutí“ – FC Slovan Rosice „černí“

8:1

12:40 – 13:00

H1

Utkání o 7. a 8. místo (4. ze skupiny A – 4. ze skupiny B)

TJ Sokol Podolí – TJ Tatran Starý Lískovec

1:2

13:05 – 13:25

H2

Utkání o 5. a 6. místo (3. ze skupiny A – 3. ze skupiny B)

FC Sparta Brno – MFK Modřice

5:2

13:05 – 13:25

H1

Utkání o 3. a 4. místo (2. ze skupiny A – 2. ze skupiny B)

TJ Letonice – SK Líšeň

6:3

13:30 – 13:50

H1

Finále (1. ze skupiny A – 1. ze skupiny B)

FKM Kahan – TJ Sokol Novosedly

4:4

5:3 pp

 

KONEČNÉ POŘADÍ TÝMŮ

1. FKM Kahan

2. TJ Sokol Novosedly

3. TJ Letonice

4. SK Líšeň

5. FC Sparta Brno

6. MFK Modřice

7. TJ Tatran Starý Lískovec

8. TJ Sokol Podolí

9. FC Slovan Rosice „žlutí“

10. FC Slovan Rosice „černí“

Poslední zápas

Kuřim
TJ Sokol Novosedly A
2:1
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. Start Brno 16 50:19 39
2. Rajhradice 16 36:18 34
3. Kuřim 16 34:17 31
4. Kunštát 17 37:30 29
5. Líšeň "B" 17 33:17 27
6. Sokol Přímětice 16 28:26 25
7. Žebětín 17 36:33 23
8. Sokol Dobšice 16 27:31 21
9. Zastávka 17 29:33 18
10. FK Znojmo 17 22:35 17
11. TJ Sokol Novosedly A 17 23:39 17
12. SK Slatina 16 22:36 14
13. FC Miroslav 16 21:39 14
14. Šlapanice 16 14:39 8

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

04.05.2018 Ladislav Gregor (34)
11.05.2018 Tomáš Breicetl (36)
14.05.2018 Pavel Zeman (39)
16.05.2018 Petr Knee (48)
16.06.2018 Václav Eliáš (27)

Střelci týmu

Žádné statistiky střelců.

Počet návštěv: 29364
Posledních 30 dnů: 377 | Posledních 7 dnů: 76 | Poslední den: 8

© 2018 TJ Sokol Novosedly | Všechna práva vyhrazena | slaja@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne