TJ Sokol Novosedly

Oficiální stránky fotbalového klubu

Příští zápas

Podzim 2020 Domčuv sen

18.8.2020 Report mládeže: Dnešní vítězný přípravný zápas mladších žáků s Pohořelicema. O víkendu dorostenecké týmy odehrály mistrovský zápas v Brně s Tatranem Bohunice, mladší vyhráli 5:1, starší remizovali 1:1

23.8.2020 Report mládeže: O víkendu zahajily soutěž žákovské mužstva. Zajížděli jsme na Sparta Brno, starší kluci dlouho vedli, ale postupně docházeli sily a neustáli jsme tlak Sparty.

Mladší měli podobný průběh, oproti starším jsme měli dostatek hráčů, ale soupeř byl techničtější a v závěru nás přehrával.
První vítězství vybojovali starší dorostenci, v kvalitním zápase přehráli Soběšice a zvítězili 6:0. Mladší prodloužili vitěznou "šňůru " a také vyhráli 3:0. Ted obě kategorie čekají také zápasy v týdnu, náročný týden.

30.8.2020 Naši mládež čekal tzv "anglický" týden, dorost i žáci hráli o víkendu a také v týdnu. Žáci hráli ve středu v Brně na Čafce, starší vyhráli v kvalitním utkání 5:2, mladší podlehli 2:4. V neděli nás čekal zápas v Břeclavě, kde obě kategorie zvítězily.

Dorost hrál v úterý ve vzdáleném Veselí nad Mor., starší prohráli 2:4, mladší vysoko zvítězili. V neděli konečně na domácím hřišti jsme přivítali tým z Brna, FC Medlánky, starší po boji remizovali 5:5, mladší zvítězili 5:2 a upevnili si vedoucí pozici.

13.9.2020  Report mládeže: Žákovské týmy odehrály své utkání na "horké" trávě v Tišnově, starší vyhráli 1:0, mladší remizovali 2:2, v obou kategoriich to byly náročné vyrovnané zápasy.

Starší dorost zvítězil v domácím zápase s týmem Vojkovic 2:0 a jako nováček se začiná prosazovat v KP, mladší dorost ma zápas odložen, vyhověli jsme soupeři.
Přípravka odehrála turnaj Žijeme hrou v Dolních Dunajovicích, hra měla spád a děti si v letním počasí dobře zasportovaly

4.10.2020
V sobotu hrály oba dorostenecké týmy s MFK Vyškov, starším nevyšel první poločas druhý už byl herně lepší ale na silného soupeře to nestačilo. Mladší se utkali v přímém souboji o první místo, první poločas jsme se soupeřem drželi krok, ale postupně nás soupeř přehrával a zvítězil 5:1.
Týmy žáku odehráli své zápasy s FC Ivančice, starší po vyrovnaném průběhu vyhráli 3:2, mladší i přes prohru 2:5, předvedli dobrou hru, drželi se soupeřem krok, ale v závěru jsme nestačili.
10.10. 2020
O víkendu mládež odehrála své soutěžní zápasy. Žákovské týmy hrály s Palava Mikulov, starší potvrdili roli favorita a v poklidném zápase vyhráli 8:0. Utkání mladších žáků bylo vyrovnanější, ve druhém poločase jsme získali herní převahu a vyhráli 4:1. ⚽️