TJ Sokol Novosedly

Oficiální stránky fotbalového klubu

Příští zápas

Mládež podzim 2019

I na podzim naše mládež je aktivní, účastnuje se jak soutěží tak dalších akcí, které pořádá OFS (výběry), nebo turnajů.

15.9.2019 Report mládeže: V sobotu odehrála přípravka zápas v Krumvíři, letní počasí, dobrý soupeř, kvalitní hra odjížděli jsme spokojeni a těšíme se na dálší zápasy.
Žáci hráli v neděli v Rosicích. Starší po vyrovnaném zápase nakonec zvítězili 2:1, mladší žáci bojovali, snažili se a svému soupeři podlehli 2:5. Dorost zvítězil v domácím zápase s Moravským Krumlovem 2:0

30.9.2019 Report mládeže: Přípravka se na domácím hřišti utkala s týmem z Pohořelic. Hezké počasí spousta hráčů a hráček, kvalitní fotbal.
Žáci zavítali v sobotu do Kuřimi. Mladší žáci odehráli povedený zápas a remizovali 2:2. Starší kluky zastihla velká absence hráčů, ale bojovali dlouho vedli, soupeř vyrovnal v posledních minutách z penalty na 1:1.
V neděli starší žáky čekal Charitativní turnaj na podporu onkologické nadace NFDO Krtek. Turnaj byl velice dobře organizován, kluci sehráli zápasy s týmy Zbrojovka Brno, SK Líšeň , 1SK Prostějov, Sparta Brno a TJ Valašské Meziřičí. Kluci bojovali co síli stačili , z 10 týmů obsadili 8. místo. Turnaj vyhrála Sigma Olomouc. Za zmínku stojí cena Fair play pro našeho hráče Lukáše, který za stavu 1:0 pro soupeře a odpiskaném pokutovém kopu v poslední minutě zápasu, řekl že to nebyl faul a pokutový kop "odvolal".

7.10.2019 Přípravky odehrály svá utkání již v pátek, tentokrát jsme zavítali do Velkých Pavlovic. Obě kategorie hrály pohledný fotbal a byly golově úspěšné.
Žáci se utkali v sobotu s ČAFC Brno, starší žáci v kvalitním utkání zvítězili 4:2, mladším se nedařilo, a podlehli 1:10.
Již příští týden čeká starší žáky turnaj "Domčuv sen" v Brně, ve skupině nás čeká Zbrojovka, Brno, SK Líšeň, Sparta Brno a Prostějov. Turnaje se zůčastníme podpořit dobrou věc, veškeré startovné jde na podporu onkologické nadaci Krtek a získat zkušenosti ze zápasů s těžkými soupeři.
Dorost remizoval na hřišti FK Znojmo 2:2

Report mládeže: Připravka tentokrát zavítala do Velkých Němčic, hrálo se na třech hřištích. Mladší i starší děti nastříleli hodně golů ⚽️
Žáci odehráli svůj zápas v Ivančicích, u starších žáků šlo zároveň i o pohárové utkání, bohužel klukům se nedařilo střelecky v závěru inkasovali a prohráli 0:1. Mladší žáci, proti Ivančicím výborně bránili, a stále soupeře testovali rychlými brejky. Po podařeném zápase, který skončil 3:3 jsme byli spokojeni s hrou.
Dorost sehrál zápas proti vedoucímu celku tabulky Prosiměřice/Višňové a zvítězil 4:2, kdy se podařil první poločas za který kluci vstřelili 4 branky.

13.10.2019 Report mládeže: O víkendu žákovské týmy přivítaly na domácím hřiští tým Ratiškovice. Starší žáci brzy vedli , ale soupeř vyrovnal a další branky už nepadly, zápas skončil vyrovnaně 1:1.
Mladší žáci potvrdili zlepšení, v půlce zápasu prohravali 0:1, ale pote se povedl obrat a výhra 3:1 po bojovném výkonu s těžkým soupeřem.
Připravky hrály domácí zápas s týmem z Březí, za které hrály mladší děti a začatečníci. Goly se nepočítaly a hlavně, že se dětí hýbou. Dorost zvítězil v Hustopečích 6:3

20.10.2019 Report mládeže: Žákovské týmy hrály v Tišnově (Dolní Loučky). Starší žáci prohráli 0:3, dlouho byl stav 0:1, kluci nastřelili břevno, další šance neproměnili, v závěru soupeř dalšími goly ukazal svou sílu. Hrálo se na těžkém , jilovytém terenu. Mladší žáci sehráli vyrovnaný zápas, který soupeř rozhodl brankou v poslední minutě na 3:2 ve svůj prospěch. Hráče jsme pochvalili za bojovnost na těžkém terenu.
Připravka hrála v Zaječí, hrálo se na třech hřištích, paradní počasí výborná tráva. Děti si zapasy užily a i vysledkově byli úspěšní.