Příští zápas

září 2018

září 2018

1.9.2018

Žákovské týmy ve středu hostily na našem hřišti tým FC Ivančice, starší žáci měli výborný vstup do utkání, připsali si výhru 9:2 .
Mladší žáci sehráli těžké utkání, které rozhodli ve svůj prospěch na 2:1 v poslední minutě zápasu.
V sobotu v deštivém počasí přijel soupeř z ČAFC Židenice, starší žáci na mokrem terenu, kdy celý zápas pršelo těžké utkání zvládli. Do poločasu byl soupeř lepší na balonu, přesto jsme vedli 1:0. V druhém poločase se kluci zvedli, vycházela kombinace a zápas dovedli do vitězného konce.
Mladší mají svůj zápas odlložen pro nepřiznivý teren.

11.9.2018

V sobotu ráno si naši mladší a starší žáci přivstali a vyrazili na mistrovský zápas do Kyjova. I přes autobusové "zpoždění" jsme zápas stihli, kluci se převlekli již v autobusu a vystoupili se hned rozcvičit. Ze začatku soupeř oddolával, ale nakonec skončil zápas vysokou výhrou našich starších žáků 10:0, kteří potvrdili první místo v tabulce. V uterý místo treninku jsme přivítali tým SK Vojkovice, hrálo se ve velmi rychlém tempu, soupeř byl silný oddolný. Rozhodla větší fotbalovost zápas skončil 7:0.
Mladší žáci odehráli dobrý zápas FC Kyjov po většině jsme byli aktivnější a fotbalovější. Kluci vyhráli 4:1.
V neděli zahajila sezonu přípravka, došlo okolo 26 dětí hrálo se na 3 hřištích, soupeřem byli děti z Bořetice/ Vrbice. Soupeř udělal proti lonsku velký fotbalový pokrok, a výhry nebyly jednoduché.
Odpoledne dorost přivítal tým FC Rakšice, kluci si připsali body za výhru 9:1