Novosedly - Svratka Brno 2004

Hodnocení zápasů starších žáků trenéry.

Novosedly - Svratka Brno 2004 3:3 (2:2)
branky: Princ, Erik, Šebik

První osté soutěžní utkání k nám zavítal brněnský soupeř Svratka Brno B. Čekal nás těžký zápas, který měl prověřit naše herní schopnosti. Bohužel začátek utkání se z naší strany dal považovat za silně nervózní a zbytečně ustrašený. Než jsme se pořádně rozkoukali, tak po chybách ve středu a nepokrytém rohu se prohrávalo do osmé minuty 0:2. Po studené sprše, která nám bohudíky pomohla, zřejmě kluci pochopili, že je potřeba uvolnit ruční brzdu a zařadit jiný rychlostní stupeň a hlavně protřepat hlavu. To se také povedlo, začalo se dařit a za sedm minut bylo srovnáno. Poločas skončil remízou, klukům se o přestávce promluvilo do duše, což zjevně pomohlo, protože nástup do druhé půle byl pravým opakem prvního poločasu. Po tlaku bez využití brankových příležitostí, přišla bohužel další sprcha, kdy se potvrdilo pověstné nedáš - dostaneš a po naší hrubé chybě v rozehrávce, soupeř z ojedinělé šance zvýšil náskok. Kluky musím pochválit za obrovský morál, kde dále pokračovali v tlaku, soupeře do ničeho nepouštěli a zaslouženě srovnali. V dosahu bylo i vítězství, bohužel selhala finální koncovka. Přesto jsme jako trenéři za tento zápas spokojeni a doufáme, že nám ty starty do utkání budou vycházet lépe.